Gratulacje dla zawodników Klubu Karate Kyokushin TORA

Daniel Palimąka starosta nyski oraz Jolanta Barska wicestarosta nyski spotkali się z zawodnikami Klubu Karate Kyokushin TORA oraz trenerem Piotrem Rajkowskim, aby pogratulować im wybitnych osiągnięć sportowych i podziękować za godne reprezentowanie Powiatu Nyskiego...

Powodem do dumy są sukcesy młodych sportowców:

Jędrzej Gełgut – złoty medal podczas 39. Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w Warnie (16–17 maja 2026 r.) w konkurencji kumite +70 kg w kategorii młodzików (12–13 lat).

Aleksandra Rajkowska – srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Kyokushin IKO Poland w Myślenicach (kwiecień 2026 r.) w konkurencji kumite -50 kg w kategorii juniorek młodszych (14–15 lat).

To efekt ciężkiej pracy, systematycznych treningów, talentu oraz ogromnego zaangażowania zawodników i ich trenera. Wasz sukces jest powodem do dumy nie tylko dla Klubu Karate Kyokushin TORA i najbliższych, ale także dla całej społeczności Powiatu Nyskiego. Pokazujecie, że pasja, wytrwałość i wiara we własne możliwości pozwalają osiągać najwyższe cele. Serdecznie gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę kolejnych sportowych triumfów – podkreślił Daniel Palimąka starosta nyski.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi i życzymy dalszych sukcesów na sportowej drodze!

Daniel Palimąka starosta nyski oraz Jolanta Barska wicestarosta spotkali się z zawodnikami Klubu Karate Kyokushin TORA oraz trenerem Piotrem Rajkowskim, aby pogratulować im wybitnych osiągnięć sportowych  (1)

Daniel Palimąka starosta nyski oraz Jolanta Barska wicestarosta spotkali się z zawodnikami Klubu Karate Kyokushin TORA oraz trenerem Piotrem Rajkowskim, aby pogratulować im wybitnych osiągnięć sportowych  (1)

Daniel Palimąka starosta nyski oraz Jolanta Barska wicestarosta spotkali się z zawodnikami Klubu Karate Kyokushin TORA oraz trenerem Piotrem Rajkowskim, aby pogratulować im wybitnych osiągnięć sportowych  (2)

© 2005-2026 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper