Sezon gimnastyczny zakończył się dla NTG Nysa w znakomitym stylu. Podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku zawodnicy nyskiego klubu sięgnęli po dwa medale i potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki...
Wielki sukces odniósł Szymon Szymański, który po świetnym występie w ćwiczeniach na koniu z łękami wywalczył tytuł Wicemistrza Polski Juniorów. Znakomicie wypadł również Wojciech Dumański, zdobywając brązowy medal w kategorii młodzieżowców w ćwiczeniach na drążku.
Bardzo dobrze zaprezentowali się także pozostali reprezentanci NTG Nysa. Patryk Nowak zajął 4. miejsce na poręczach, Karol Jary był piąty w skoku, a Miłosz Jakubowski trzykrotnie awansował do finałów, zajmując 6. miejsce na drążku, 7. w ćwiczeniach wolnych i 8. na kółkach. Klub godnie reprezentował również Aleksander Zganiacz.
Medale i liczne miejsca finałowe są najlepszym dowodem na ogrom pracy wykonanej przez zawodników i trenerów. To piękne zakończenie długiego oraz wymagającego sezonu, który przyniósł NTG Nysa wiele powodów do dumy.
Foto: NTG Nysa





