Głuchołazy gościły najlepsze szkolne drużyny siatkarskie z całej Polski. Podczas Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców świetnie zaprezentowali się zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, którzy wywalczyli brązowe medale i zajęli trzecie miejsce w kraju...
Młodzi siatkarze z Nysy przez cały turniej prezentowali wysoką formę, rywalizując z czołowymi szkolnymi zespołami. Ostatecznie na podium znaleźli się obok drużyn z Lęborka i Rzeszowa, potwierdzając, że należą do ścisłej krajowej czołówki.
Gratulacje dla zawodników, trenerów i wszystkich, którzy przyczynili się do tego znakomitego wyniku.
Foto: SP 3 w Nysie
Opublikował: Łukasz Bress

