Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen

W ramach obchodów Jubileuszu 25-lecia Partnerstwa pomiędzy Powiatem Nyskim a Powiatem Mainz-Bingen uroczyście odsłonięto Ławeczkę Partnerstwa, która stanęła na dziedzińcu Muzeum Powiatowego w Nysie...

To wyjątkowe miejsce jest symbolem ćwierćwiecza współpracy, wzajemnego zaufania i przyjaźni, jakie przez lata łączyły oba partnerskie samorządy. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Nyskiego i Powiatu Mainz-Bingen oraz goście jubileuszowych obchodów.

Ławeczka Partnerstwa ma przypominać o licznych wspólnych przedsięwzięciach realizowanych przez ostatnie 25 lat, wymianie doświadczeń oraz relacjach, które narodziły się dzięki współpracy obu powiatów. Jest również wyrazem wdzięczności dla wszystkich osób zaangażowanych w budowanie i rozwijanie partnerstwa.

Podczas odsłonięcia podkreślano, że prawdziwą siłą tej współpracy są ludzie – ich otwartość, zaangażowanie i chęć działania ponad granicami. Powstała ławeczka będzie trwałym śladem tych wartości oraz miejscem przypominającym o znaczeniu międzynarodowej współpracy dla rozwoju lokalnych społeczności.

Niech Ławeczka Partnerstwa będzie symbolem wspólnej historii, ale także inspiracją do realizacji kolejnych projektów i umacniania więzi pomiędzy Powiatem Nyskim i Powiatem Mainz-Bingen przez następne lata.

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (2)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (3)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (4)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (7)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (5)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (6)

Uroczystość odsłonięcia Ławeczki Partnerstwa z Powiatem Mainz-Bingen (8)

© 2005-2026 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper